Dijital Menü Özellikleri
Menü Hazırlamak Çok Kolay Dijital Menüyü kullanmaya başlamanız için RESTORANIMI EKLE linkinden işletme kaydınızı yapıp , ürün isim ve fiyatlarını girmeniz yeterli. Ürün resimlerini daha sonrasında ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
Alerjen-Kalori-Bekleme Süresi Detaylı ürün açıklamalarıyla birlikte her ürün için özelleştirilmiş sekmelerde ilgili ürüne ait alerjenleri belirtebilir , kalori , hazırlanma süresi , bekleme süresi hatta sıcaklık bilgilerini hem garsonlarınız hemde isterseniz müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
İşletmenize Özel Tasarım İşletmenizin görselini Anasayfanızda kullanabilir ve logonuzu kendiniz ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca hazır renk temaları sayesinde hem personeliniz hemde isterseniz müşterileriniz farklı renkte arayüz oluşturabilirler.
Tüm Cihazlarla Uyumlu Tablet-telefon-bilgisayar , ios android veya windows tüm cihazlardan menüye ulaşın , isterseniz müşteriniz kendi cihazlarından menüye erişebilsin.
Dil ve Para Birimi.. Opsiyonel döviz ve dil seçeneği ile yabancı müşterileride hitap edebilir veya yurtdışı şubelerinizde de Dijital Tablet Menüyü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ek Özellik ve Porsiyon Ürünlerin ücretli veya ücretsiz ek özelliklerini ürün detayında gösterebilir, ayrıca duble ,yarım, birbuçuk gibi farklı porsiyon satılabilir ürünlerin otomatik fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.
Satış Noktası (POS) Özellikleri
Siparişler Ekranda Siparişler anında mutfak ekranına sesli ve görüntülü olarak iletilir. İsterseniz mutfak bar gibi üretim noktalarına dokunmatik ekran koyun isterseniz usta kendi cep telefonunu kullansın siparişi görür ve hazırladığı anda da garsona HAZIRLANDI bildirimi gönderir.
Hesap Böl-Birleştir-Transfer Masa(Hesap) birleştirme , ürün transfer ,masa transfer, hesabı parçalı ödeme vb bir Pos sisteminde aradığınız tüm işlemler mevcuttur.
Garson Çağrı & Hesap Gör/İste İsteğinize bağlı olarak müşterileriniz sizin vereceğiniz tablet vb mobil cihazlardan veya yine isteğinize bağlı olarak kendi cihazlarından Garson çağırabilir , hesabını görebilir veya isteyebilir.
Hızlı ve Ekonomik Hiçbir sunucu ve network altyapısına yatırım yapmadan sadece kendi mobil cihazlarınız üzerinden kullanmaya başlayabilir , Azure Bulut altyapısı ve offline çalışma özelliği sayesinde hızlı bir menü ve satış yönetimine kavuşursunuz.
Paket Sipariş AL Paket siparişlerinizi sadece telefonda mı alıyorsunuz ? Elektrapos ile müşterileriniz hem ürünlerinizi incelesin hemde online sipariş versin. Broşür vb baskılı reklamlarınızda ,soyal medya hesaplarınızda veya web sayfanızda verebileceğiniz online sipariş linki ile komisyonsuz hızlı ve kolay sipariş alın.
Fastfood Modu Fastfood yada pastane gibi kasadan veya tezgahtan direk satışlar için masa seçimi ve sürekli garson girişi yapmadan hızlı satış yapabilen fastfood modunu tercih edebilirsiniz.
Bluetooth Adisyon Yazdırma Adisyonları isterseniz klasik termal yazıcılarda yazdırabilir isterseniz geniş alanda kablosuz bluetooth yazıcılara göndererek zamandan kazanabilirsiniz.
Kartlı Ödeme Sistemi Sadakat kart ve/veya VIP kart uygulaması ile müşterilerinizi ayrıcalıklı hissettirin. "Üyelik" ve "harca bonus kazan" kampanyalarıyla satışlarınızı ve müşteri sayınızı arttırın. Müşterilerinize isterseniz baskılı kart verebilir yada elektronik karekodlu sanal kart oluşturup ön ödemeli satış yapabilir veya bonus kampanyaları oluşturabilirsiniz.
Güvenlik ve Yetkilendirme Yüksek güvenlikli Azure Bulut altyapısı sayesinde yedekleme ihtiyacı duymadan güvenle kullanabileceğiniz bir dijital menu ve pos sistemine sahip olursunuz. Yetkilendirme sistemi ile de hem personelinizin hemde müşterilerinizin kullanım özelliklerini anında kısıtlayabilir veya genişletebilirsiniz.
Üye ve Kampanya Yönetimi(CRM)
Hızlı ve kolay üyelik İşletmenize özel hazırlanan web arayüzü ile müşterilerinizi üye yapın. Müşterileriniz kendi mobil cihazlarından üye olabildiği gibi personeliniz tarafından isim ve telefon sorularak masa veya kasa başında üye yapılabilir.SMS onayı ile de hem güvenlik teyidi yapılır hemde müşteriye kendi profilini takip edebileceği şifre gönderilir
Anket Yap Müşteri memnuniyetine yönelik online Anket düzenleyebilirsiniz.Evet-Hayır şeklinde, tek tuşla ve 15-20 saniyede yanıtlanabilen anket sorularıyla en iyi geri dönüşleri alın. Yemekden , hizmetten , hijyenden memnun kalındı mı? Siz olmasanızda işler yolunda mı bilin!
Müşteri Yönetimi Her Yerde! İnsanların işletmenizin üyesi olması için o anda restoranınıza gelmiş olması gerekmez, web sayfanızdan, instagram, facebook, twitter vb sosyal medya sayfalarınızdan, yada internet reklamlarınızdan tek tıkla işletme CRM sayfanıza ulaşabilir ve üye olabilir. Böylece hem işletmenize gelen müşterilerinizi hemde tüm sosyal medya kanallarındaki potansiyel müşterilerinizi tek bir noktadan takip edebilirsiniz.
Kampanya Yap - Bonus Ver Üye ol kahve kazan , harca %10 bonus kazan, tatlı grubundan ürün seç veya günün ürününü ye bonus kazan gibi hem "üyelik" ,hem "harcama tutarı" hemde "ürüne özel" bonus kazandırın ve müşterilerinizin bu bonusları kullanabilmesi için tekrar gelmelerini sağlayın.

cloud mining worth it